Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Partnerství PSA se společností Whatnot umožní objednat grading přímo v aplikaci

02.12.2022

Společnost PSA navázala spolupráci s firmou Whatnot, aby sběratelům usnadnila ohodnocování sběratelských karet prostřednictvím nákupní platformy s živým streamem.

Sběratelé, kteří nakupují karty v aplikaci Whatnot, si nyní mohou nechat ověřit pravost svých karet a předmětů pouhými několika klepnutími, aniž by je museli balit a posílat hodnotící společnosti, jako je například právě PSA.

Díky tomuto partnerství si mohou zákazníci Whatnot v aplikaci při placení přidat služby gradingu. PSA pak tyto karty a předměty před odesláním kupujícímu ověří, ohodnotí a zabalí. Jedná se o první partnerství svého druhu mezi nákupní platformou a ověřovací společností.

Whatnot, jedna z největších sociálních obchodních platforem v USA, poskytuje live nakupování a umožňuje sběratelům komunikovat v reálném čase a prodejcům dražit předměty.

"Sběratelé stále hledají nové způsoby, jak oživit svůj koníček, a v současné době existuje jen málo platforem, které nabízejí fanouškům zajímavější zážitky, než Whatnot," uvedl prezident PSA Ryan Hoge. "Whatnot kombinuje vzrušení živé aukce s širokou dostupností virtuálních zážitků a jsme nadšeni, že se můžeme spojit, abychom sběratelství učinili snadnějším a příjemnějším zážitkem pro všechny."

"Kupující na platformě Whatnot mohou nyní ke svým nákupům bez problémů přidat služby společnosti PSA, čímž naše platforma získá ještě větší důvěru zákazníků," řekl generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Whatnot Grant Lafontaine. "Spoluprací s PSA zároveň odstraňujeme kritický bod naší aplikace- zákazníkům garantujeme, že karty, které kupují, jsou pravé."