Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Beckett zavádí grading a ověřování pravosti vstupenek na sportovní a další události

15.02.2023

Společnost Beckett rozšiřuje své služby v oblasti gradingu a ověřování pravosti vstupenek na sportovní události, koncerty a další živé akce.

Nová služba začala fungovat v pondělí. Prvním zákazníkem společnosti Beckett byl Micah Parsons, který se minulý měsíc zastavil v sídle společnosti Beckett v Dallasu se dvěma podepsanými lístky Aarona Judge ze zápasu, v němž Judge loni svým 62. homerunem překonal rekord AL.

"Jsme nadšeni, že můžeme hodnotit a ověřovat pravost vstupenek pro sběratelskou komunitu. Je to něco, po čem jsme zaznamenali skutečně velkou poptávku," řekl generální ředitel společnosti Beckett Collectibles Kunal Chopra. "Společnost Beckett je nadšená, že může tímto způsobem uctít vzpomínky na všechny neuvěřitelné zápasy, koncerty a události, které naši sběratelé navštívili. Ať už jde o vstupenky s autogramem nebo VIP lístky, jsou to historické zážitky, které můžeme lidem pomoci opatrovat, obchodovat s nimi a sbírat je po celý život."

Ověřování a grading vstupenek tak doplňuje celou řadu dalších služeb společnosti Beckett, které zahrnují ohodnocování a ověřování sportovních karet, nesportovních sběratelských karet, karet, komiksů a autogramů slavných osobností, jakož i dalších sběratelských médií, například i VHS.

Pro tento nový obor najala společnost Beckett jako vedoucího Steva Leeho. Lee je aktivní osobností v tomto koníčku již desítky let a má více než 30 let zkušeností jako sběratel i hodnotitel karet a vstupenek.

Podepsané i nepodepsané vstupenky lze zasílat poštou nebo fyzicky předat v sídle společnosti Beckett v Planu v Texasu, přičemž doba vyřízení je přibližně 30 pracovních dnů. Známkování je pro sběratele volitelné, možné je také pouze levnější varianta- uložení vstupenky do plastového pouzdra a ověření její pravosti.

Ceny a úrovně služeb, včetně dalších doplňků, jako je ověřování autogramů u podepsaných vstupenek, naleznete na stránkách Beckett.com/tickets.

Čtěte také: Beckett koupil společnost Due Dilly