Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Preview: 2022-23 NBA Hoops

01.11.2022

Tradiční série NBA Hoops od společnosti Panini vyjde právě v době, kdy se naplno rozjíždí sezóna NBA. Letošní produkt Hoops, jehož vydání je naplánováno na týden od 7. prosince, zůstává spolu s velkým základním setem především představením nováčků sezóny. Ti budou vyobrazeni v dresech NBA, což je vždy plus.

Hobby box bude obsahovat 24 balíčků s osmi kartami na balíček. Panini slibuje jednu kartu s autogramem a průměrně 24 insertů nebo paralelních karet v jednom hobby boxu.

Ačkoli výrobce zatím neoznámil velikost letošního základního setu, v minulých dvou letech jich bylo 270, rozdělených na 250 "běžných" základních karet a 20 karet Hoops Tribute.

Paralelky jsou pouze ve verzi hobby a najdete je ve verzích stříbrná (číslované do 199), zelená (99), Gravity (75), Artist Proof (25), Artist Proof Gold (10) a Artist Proof Black (1/1).

Stejně jako paralelky jsou i inserty exkluzivně pouze v hobby boxech. Jejich vzory a barvy jsou nápadité a kreativní a jistě upoutají pozornost sběratelů.

Další inserty jsou například Highlights, HIPnotized, Hoops Throwback, Jam-tastic, Spark Plugs či Hoops Throwback které mají retro vzhled.

Karty s autogramy budou rozděleny mezi veterány a nováčky. Zavedené hráče najdete v kartách Hoops Ink a Hot Signatures.

Zatímco nováčci budou k dispozici v Hot Signatures Rookies a Rookie Ink. Každá z těchto podskupin má červené paralelky číslované do 25 kusů a opět je můžeme nalézt pouze ve verzi hobby.