E-magazín Cards Point

korespondenční adresa: Doudlevecká ul. 32, 301 00 Plzeň
telefon: +420 604 881 860 (Po-Pá 13-17)

Cards Point je internetový magazín se zaměřením na sportovní sběratelské karty a memorabilie. Přinášíme pravidelně novinky, recenze, analýzy a další zajímavé příběhy v českém jazyce. 

Naším cílem je poskytovat čtenářům a sběratelům v ČR a na Slovensku informační servis a zábavu v obdobném rozsahu a na úrovni, jakou mají zámořské weby a blogy v USA a Kanadě věnované stejným tématům.

Jste sportovní fanoušek a sběratel? Chcete u nás publikovat své texty a myšlenky?  Kontaktujte nás! Obsah webu je tvořen sběrateli pro ostatní sběratele ve volném čase. Rádi uveřejníme každý zajímavý článek, který nám napíšete. Bohužel není v našich finančních možnostech je honorovat. Pokud však máte vlastní stránky, přidáme na stránku s článkem natrvalo Váš reklamní banner (468x60 pixelů). Při pravidelné autorské spolupráci také nabízíme výhodné slevy při nákupu v našich partnerských e-shopech.

Naše ikonky:

cardspoint.cz

HTML kód pro vložení ikonky 468x60 na Váš web: 

<a href="https://www.cardspoint.cz/ " Title="CARDS POINT- Váš magazín ze světa sběratelských karet a memorabilií" target="_blank"><img border="0" height="60" width="468" src="https://www.nhlcards.cz/fotky2835/cardspoint468x60.png" alt="cardspoint.cz" /></a>

cardspoint.cz

HTML kód pro vložení ikonky 88x31 na Váš web:

<a href="https://www.cardspoint.cz/" Title="CARDS POINT- Váš magazín ze světa sběratelských karet a memorabilií" target="_blank"><img border="0" height="31" width="88" src="https://www.nhlcards.cz/fotky2835/cardspoint88x31.png" alt="cardspoint.cz" /></a>


REDAKCE 

Michal "Sifon" Simočko- webmaster, redaktor

e-mail: michal@fun-shop.cz , tel: +420 732 386 616 

Sběratelství sportovních karet a sledování NHL je součástí mého života již více než 25 let. Během všech etap dosavadního života, těch krásných, i ne tak pěkných roků, jsem si vždy našel svoji chvilku na tento koníček. Postupně jsem si uvědomil, že sbírám také nejnovější zprávy a snažím se mít přehled o tom, co se ve sběratelství děje. Tak jsem se rozhodl, že se budu o novinky dělit kromě svých kamarádů i s dalšími lidmi. 

Provozuji dva e-shopy, kamennou prodejnu s kartami v Plzni, po nocích ještě autodopravu a k tomu nyní i tento web. Je toho tedy poměrně dost a dvě děti doma to jistí, kdyby toho snad bylo třeba někdy málo :-) Přesto se na mě neváhejte obrátit v případě jakéhokoliv dotazu či např. zájmu o spolupráci. Vzhledem k současnému vytížení je nejrychlejší zavolat v odpoledních hodinách na výše uvedený telefon, případně můžete napsat e-mail, odpovím cca do 1-2 dnů.