Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Hvězda MLB a sběratel Bobby Witt Jr. jmenován ambasadorem značky PSA

29.05.2023

Hvězda Kansas City Royals Bobby Witt Jr. v roce 2020, stejně jako mnoho jiných sběratelů, znovu objevil svou vášeň pro tento koníček.

Witt, jeden z nejzářivějších mladých hráčů MLB, začal sbírat karty hvězdných quarterbacků NFL Toma Bradyho a Patricka Mahomese. Zároveň dal dohromady zajímavou sbírku svých vlastních baseballových karet a zaslal je společnosti PSA ke gradingu.

Díky své nově objevené sběratelské vášni byl Witt, dvojka draftu MLB 2019, jmenován prvním oficiálním ambasadorem značky PSA.

Společnost upozorní na Wittovu sběratelskou vášeň tím, že ho zveřejní na obálce červnového vydání časopisu PSA a vytvoří několik jedinečných kampaní na sociálních sítích zaměřených na jeho sbírku, jejichž součástí budou dárky v podobě Wittem podepsaných karet a memorabilií.

"Jsem velmi nadšený a poctěný, že se mohu připojit k PSA jako jejich první oficiální ambasador značky," uvedl Witt v tiskové zprávě PSA. "Když jsem vyrůstal, vždycky jsem sbíral karty a mám skvělé vzpomínky na to, jak jsem o víkendech chodil do místního obchodu s kartami, abych zjistil, co bych mohl ukořistit. Je to něco, co mě opravdu baví dělat dodnes, a jsem nadšený, že se o tuto vášeň mohu podělit se světem v rámci partnerství s PSA, zároveň pokračuji v budování své osobní sbírky."

"Jsme absolutně nadšeni, že můžeme Bobbyho Witta Jr. oficiálně přivítat v rodině PSA & Collectors," řekl Nat Turner, generální ředitel společnosti Collectors, mateřské společnosti PSA. "Jedním z trendů, který v posledních letech ve sběratelství rádi pozorujeme, je nárůst účasti profesionálních sportovců. To je skvělé nejen pro budoucnost tohoto koníčku, ale také z hlediska toho, že to sběratelům pomáhá cítit skutečné spojení se sportovci, za jejichž kartami a předměty se honí. Díky tomu, že Bobby je sám aktivním, autentickým a vášnivým sběratelem, se to skvěle hodí. Těšíme se na další spolupráci s ním a zároveň se těšíme, jak bude nadále rozkvétat jako skutečná hvězda Major League Baseball."