Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Vychází speciální série k výročí 100 let Bostonu Bruins

06.12.2023

Jeden z tradičních zámořských hokejových klubů- člen original six, jehož dres oblékala řada legend, slaví velké narozeniny a k tomuto jubileu je také připravena speciální sada karet. Série Upper Deck Boston Bruins Centennial Box Set oficiálně vychází právě dnes- ve středu 6. prosince.

V boxu je kompletní set, ale nechybí ani speciality určené pro lovce autogramů. Vedle 100 základních karet s bývalými i současnými hvězdami je zde pět různých insertů, paralelních karet nebo náhodně přibalených autogramů. Z českého pohledu je trochu škoda, že v checklistu není David Krejčí, který by si vzhledem k počtu odehraných zápasů za Boston svůj kousek kartonu jistě zasloužil.

Každá řadová karta má dvě různé paralelní verze: žluté a zlaté spektrum. Průměrně tedy bude box obsahovat tři žluté a jednu zlatou paralelku společně s jednou insertní kartou, a to konkrétně ze sady nazvané "Beantown Classics", která je zaměřena na dvacet velikánů Bruins z uplynulých desetiletí.

Na karty se podepsalo padesát současných i bývalých hráčů Bruins, ale vytáhnout autogram nebude snadné, nalezneme ho pouze v každém desátém balení... a některá jména bude těžší najít než jiná.

Mezi největší legendy, které je možné z boxu získat, patří Bobby Orr, Rogie Vachon, Ray Bourque, Cam Neely a Paul Coffey, ale ti budou patřit právě do skupiny, kterou bude nejtěžší vytáhnout.