Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Společnost Upper Deck prodloužila exkluzivní smlouvu s hvězdou NHL Connorem McDavidem

08.12.2022

Společnost Upper Deck v úterý oznámila, že podepsala dlouhodobou smlouvu s hvězdou NHL Connorem McDavidem.

McDavid, nejlepší střelec a nejdominantnější hráč ligy, získal několikrát Art Ross Trophy pro nejlepšího střelce ligy, Hart Trophy (nejužitečnější hráč ligy) či Ted Lindsey Award.

"Je nám ctí, že Connor McDavid patří do rodiny Upper Deck, a jsme nadšeni, že můžeme pokračovat v naší dlouhodobé exkluzivitě pro McDavidovy sběratelské karty, sběratelské předměty a memorabilie," řekl prezident Upper Deck Jason Masherah. "Náš tým pilně pracuje na tom, aby sběratelům přinášel jedinečné a vysoce kvalitní zboží s McDavidem a oni si tak mohli zachytit nezapomenutelné okamžiky svého oblíbeného hráče a oblíbeného sportu."

Portfolio produktů Upper Deck s McDavidem představuje jeho největší úspěchy a zahrnuje některé z nejzajímavějších sběratelských předmětů a obchodních karet na současném trhu. Sběratelé si nyní mohou zakoupit plátno "Up Close & Personal" s autogramem a také autentický dres Edmontonu Oilers v tmavě modré barvě Adidas s autogramem a nápisem "500 NHL Points 2/17/21".

Jedním z top kousků ve sbírce memorabilií Upper Deck je "Sharpshooter" - limitovaná edice zarámovaného kusu s autogramem o rozměrech 70 × 32", na němž je vyobrazena hokejka CCM Ultra Tacks, která proráží plexisklo. Hokejka je autentický model, který McDavid používal na začátku své kariéry.

"Jsem nadšený, že mohu pokračovat v exkluzivní spolupráci s Upper Deck a přinášet sběratelům tyto vzrušující sběratelské předměty, protože Upper Deck skutečně přináší to nejlepší v oboru, co se týče kvality, autenticity a inovací, stejně jako autentických sběratelských předmětů," uvedl McDavid v prohlášení. "Líbí se mi vědomí, že vášniví fanoušci získávají tyto předměty do svých rukou, a těším se na vytváření nových příležitostí ke sbírání memorabilií se společností Upper Deck."

Fanoušci si také mohou zakoupit dvě unikátní verze údajně největší McDavidovy memorabilie s podpisem, jaké kdy společnost Upper Deck vyrobila - "The Show" - a také koláž s autogramem, která zobrazuje obrázky několika milníků spolu s časovou osou popisující hlavní úspěchy. Kromě toho si sběratelé mohou zakoupit podepsanou limitovanou edici memorabilií "Back to Back Art Ross", na níž jsou vyobrazeny dva akční záběry McDavida a trofej Art Ross Trophy, na níž je nyní dvakrát vyryto jeho jméno.

McDavid v předchozí sezóně NHL 2021-2022 zaznamenal 123 bodů a dovedl Oilers do finále Západní konference. Během letošním ročníku v prvních 26 zápasech nasbíral 48 bodů.