Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Beckett koupil společnost Due Dilly

22.09.2022

Společnost Beckett, nejdůvěryhodnější značka v oboru sběratelských předmětů, v úterý oznámila, že dokončila akvizici společnosti Due Dilly, technologické firmy využívající počítačové vidění k okamžitému hodnocení kvality a stanovení cen sběratelských předmětů v reálném čase.

Kunal Chopra, generální ředitel společnosti Beckett Collectibles, řekl: "Akvizice Due Dilly pomáhá společnosti Beckett naplnit její strategickou vizi- využití technologií k vytváření nejlepších produktů a služeb pro sběratele. Počítačové vidění je budoucnost a my se chystáme integrovat technologii společnosti Due Dilly a její tým, abychom zajistili, že budeme poskytovat nejrychlejší a nejefektivnější gradování a ověřování v oboru."

"Stejně jako u ostatních sběratelů, kteří jsou součástí tohoto koníčku již dlouhou dobu, i v mém případě Beckett vždy hrál nedílnou roli během mé sběratelské cesty. K dnešnímu dni zůstává Beckett nejsilnější a nejuznávanější značkou v našem oboru. Beckett je značka, která mě v dětství přivedla ke koníčku, a jsem nadšený, že mohu být součástí jeho nového příběhu" řekl Andrew Medal, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Due Dilly. "V našem oboru nikdy nebylo více příležitostí. Nacházíme se v klíčovém bodě vývoje tohoto koníčku a jsme nadšeni, že ho můžeme posunout ještě dál, než kdykoli předtím. Vím, jak velký potenciál mají technologie, které mohou zlepšit sběratelský zážitek, vytvořit transparentnost a pomoci lidem sbírat více karet. S Beckettem a jeho týmem jsme nadšeni, že můžeme vytvářet nástroje a služby, které budou definovat budoucnost tohoto hobby."

O společnosti Beckett Collectibles

Posláním společnosti Beckett Collectibles je poskytovat sběratelům ty nejúžasnější produkty a služby na světě. Tuto kultovní značku založil v roce 1979 Dr. James Beckett jako průvodce cenami klasických amerických sportovních karet. Od té doby se společnost rozšířila do několika dalších sběratelských kategorií se svými charakteristickými ceníky, časopisy, ročenkami, gradovacími službami atd.. pro nadšence a profesionály v tomto hobby. Díky více než 30 letům zkušeností se sestavováním nejkomplexnější databáze sběratelských předmětů má Beckett v tomto oboru jedinečnou pozici na trhu. Díky rozsáhlým investicím do nových digitálních, předplatitelských a blockchainových technologií pokračuje Beckett ve svém závazku pomáhat sběratelům oceňovat a chránit jejich sběratelské předměty a obchodovat s nimi.