Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Kylian Mbappe uzavřel s Panini dlouhodobou smlouvu na výrobu memorabilií

19.09.2022

Útočník Paris Saint-Germain (PSG) Kylian Mbappé uzavřel se společností Panini America novou víceletou spolupráci v oblasti autogramů a sběratelských karet.

Mbappého podepsané sběratelské karty a další předměty budou k dostání přímo prostřednictvím společnosti Panini a francouzský útočník se rovněž zavázal k účinkování v propagačních kampaních společnosti.

Součástí kolekce National Treasures FIFA Road to World Cup Football společnosti Panini America budou první Mbappého podepsané karty. Ty budou vydány v září. Společnost Panini Authentic navíc koncem října začne prodávat podepsané Mbappého suvenýry, jako jsou např. fotbalové míče, dresy a fotografie...

Mbappe k partnerství řekl: "Je pro mě velkou ctí, že se mohu připojit k rodině Panini. Jako dítě jsem sbíral karty Panini a snil jsem o tom, že jednou budu na těchto kartách vyobrazen. O deset let později jsem tady."

Mark Warsop, výkonný ředitel společnosti Panini America, k tomu uvedl: "Kylian dokázal, že je jednou z nejzajímavějších světových fotbalových hvězd. Jsme nadšeni, že můžeme Kyliana přivítat v rodině Panini. Těšíme se na spolupráci s Kylianem a na to, že fotbalovým fanouškům po celém světě poskytneme jeho podepsané memorabilie a přiblížíme ho sběratelům díky autogramům v našich produktech."