Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Příští měsíc vyjde první série nové sezony Fortuna Ligy 22-23

27.10.2022

Předprodej nové série kartiček fotbalové Fortuna ligy odstartuje na e-shopu www.nhlcards.cz v úterý 1.11. v 18:00. V tomto článku Vám přinášíme informace o jednotlivých produktech tak, jak nám je zaslal výrobce karet, společnost SportZoo.

Exclusive Box

Exclusive box fotbalových kartiček FORTUNA:LIGA 2021/22 1. série obsahuje 9 kartiček. Naleznete v něm nejzajímavější a nejvzácnější kartičky kolekce.

Hledejte v balení:

 • exkluzivně nízko limitované kartičky Unique Mark s velkými kousky hraných dresů v podobě loga, čísla či písmena ze jmenovky
  - kartičku Kick the Ball v limitu x/25 s kouskem hraného míče ze zápasu FORTUNA:LIGY
  - kousky hraných dresů v kartičkách Game Jersey x/99 a Game Jersey Auto x/25
  - set Nameplate Letters s kousky (manufactured) písmenek z jmenovky hráčů vycházející v limitu x/10 a podpisem hráčů
  - triple podpisovku Triple Team Hopes Auto x/25, podpisový set Signed Stars nebo limitované paralelní podpisové verze setů Bright Future, Welcome to my Office, Klub Legend a Elite Team
  - paralelní verze inzertů Bright Future, Welcome to my Office, Klub Legend a Elite Team
  - paralelní verze základního setu Gold x/99 a Black x/19

Premium Box

Premium box = kartičky základního setu doplněné o řadu zajímavých inzertů a paralelek.

Exkluzivně ve verzi Premium lze kromě paralelní verze základního setu Gold x/99 lze nalézt i vzácnější verzi Red v limitu x/49.

Mezi největší taháky boxu nepochybně patří kartička s kouskem hraného dresu a originálním podpisem Game Jersey Auto v limitu x/25 nebo podpisové verze setů Bright Future, Klub legend, Elite Team, Signed Stars, Triple Team Hopes.

Součástí boxu může být i set Kick the Ball, jehož součástí je kousek hraného míče z vybraného zápasu FORTUNA:LIGY nebo karty ze setu Nameplate Letters s "manufactured" písmenky z jmenovky hráčů v limitu x/10 a podpisem hráčů.

V balíčcích se nacházejí i inzerty Bright Future, Welcome to My Office, Super Heroes, Klub legend, Elite Team a Triple Team Hopes a řada jejich paralelních verzí.

Blaster Box

Verze Blaster je nejlevnější v kolekci. To jí ale neubírá na kvalitě.

Můžete jí vhodně doplnit kartičky základního setu a kromě toho získat i její paralelní verzi Gold v limitu x/99 či kartičku z inzertních setů Bright Future, Welcome to my Office, SuperHeroes, Klub legend, Elite Team a Triple Team Hopes.

Mezi největší taháky určitě patří možnost nalézt v boxu kartičku s originálním podpisem Signed Stars nebo kartičku Game Jersey v limitu x/99, která obsahuje kousek hraného dresu.

Retail Box

Retail box poslouží jako výborný základ pro vysbírání základního setu, který tvoří 198 karet.

Kromě základního setu v něm můžete najít paralelní kartičku základního setu Gold x/99 a inzerty Bright Future, Welcome to My Office, Super Heroes, Klub legend, Elite Team a Triple Team Hopes.

Největším tvz. hitem balíčku může být objevení karty s kouskem hraného dresu Game Jersey v limitaci x/99 nebo kartičky s originálním podpisem fotbalisty s názvem Signed Stars.

Album

Sběratelské album obsahuje 10 zakládacích fólií Ultra Pro Silver.