Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Nové partnerství CSG-PWCC poskytuje sběratelům a investorům také službu uložení do trezoru

19.02.2023

Certified Collectibles Group a jejich kolegové z CGC Trading Cards a CSG nabízejí klientům možnost okamžitě si uschovat nově ověřené a ohodnocené karty v trezoru partnerské společnosti PWCC Marketplace.

Nová služba je součástí partnerství, které vzniklo loni právě mezi společnostmi Certified Collectibles Group, CSG a PWCC.

"Rozšíření našeho partnerství se společností PWCC znamená pro sběratele zefektivnění procesu gradování, skladování a obchodování," řekl Steven R. Eichenbaum, generální ředitel společnosti Certified Collectibles Group. "Společnost PWCC je důvěryhodná pro bezpečné skladování, pohodlný nákup a prodej sběratelských předmětů a možnost zasílat certifikované karty přímo společnosti PWCC zlepšuje sběratelský komfort."

Trezor PWCC, umístěný ve státě Oregon, je osvobozen od daně z prodeje. Od svého spuštění v roce 2019 archivuje, zabezpečuje a pojišťuje rozmanitou škálu sběratelských předmětů a hmotného majetku. Toto nové partnerství poskytuje sběratelům obchodních a sportovních karet okamžitě dostupné trezorové řešení.

Sběratelé, kteří předkládají aktiva k ověření pravosti a ocenění, si jednoduše vytvoří bezplatný účet PWCC a při vyplňování online formuláře CGC Trading Cards nebo CSG vyberou možnost "Send to My PWCC Vault".

Karty zaslané do CGC Trading Cards a CSG budou ověřeny, ohodnoceny, zabaleny a přednostně odeslány do PWCC, kde získají fotografii ve vysokém rozlišení a budou zařazeny do klientova portfolia PWCC Vault.

Portfolio trezoru PWCC nabízí sběratelům a investorům několik výhod, včetně:

- Pojistné ocenění v reálném čase a fyzické zabezpečení. K majetku lze kdykoli přistupovat a spravovat jej prostřednictvím digitálního portfolia s obrazovým materiálem ve vysokém rozlišení.

- Aukční trhy a trhy s pevnými cenami, které přitahují více než 200 000 potenciálních kupců v rámci celé platformy. Aktiva v portfoliu lze kdykoli uvést na libovolném trhu.

- PWCC Capital nabízí finanční nabídky využívající jako zástavu aktiva v trezoru, včetně hotovostních záloh bez poplatků a úvěrů zajištěných aktivy s nízkými poplatky.

"Přidání trezorových služeb PWCC do nabídky CGC Trading Cards a CSG odpovídá cílům obou společností- lépe sloužit komunitě sběratelů," řekl Jesse Craig, viceprezident pro prodej PWCC Marketplace. "Toto trezorové partnerství je vzrušující, protože zlepšuje přístup k zabezpečení, pojištění, tržním místům a kapitálovým nabídkám pro klienty a jejich sbírky."