Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Od příští sezóny se radikálně změní vydání tradiční Upper Deck Series

26.03.2023

Poprvé za více než 20 let bude vlajková loď firmy Upper Deck, Series One, upravena. Série  bude obsahovat více paralelních a insertních karet. Tradiční balení hobby verze ve formátu osmi karet v balíčku a 24 balíčků v boxu končí, od nové sezóny 23-24 bude balení obsahovat 12 karet v balíčku a 12 balíčků v boxu. 

Sada 2023-24 Upper Deck Series One bude obsahovat zvýšený počet insertů na balíček a také rozšířenou paralelní řadu základní série (v průměru budou tři inserty na hobby balení). Některé klíčové aspekty zůstanou stejné, včetně kýženého počtu karet Young Guns, tzn. v průměru šest na box, stejně jako karet UD Canvas (v průměru čtyři na box). 

Aktualizace Upper Deck Series One nabídne: 

• V průměru tři inserty v balíčku (dříve jeden) 

• Čtyři nové paralelní sady (včetně Young Guns), tři z toho budou limitované (včetně nové paralelky 1/1)

• V průměru šest karet Young Guns a čtyři karty UD Canvas na box 

Čtyři nové paralelní série budou: Outburst Silver; Deluxe (číslováno do 250); Outburst Red (číslováno do 25); a Outburst Gold (1/1). 

Outburst Gold bude vůbec první kartou Young Guns v limitu 1/1, kterou sběratelé najdou v rámci tohoto vlajkového produktu. Tyto novinky budou aplikovány na celou produktovou řadu Upper Deck Series, která zahrnuje Upper Deck Series One, Two a Extended. Series One bude i nadále obsahovat oblíbené inserty, jako jsou např. Honor Roll a Dazzlers, a zároveň představí zcela nové insertní karty.