Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Fanatics podepsali smlouvu s fotbalovou superstar Harrym Kanem

19.09.2023

Fanatics podepsali s anglickou fotbalovou hvězdou Harrym Kanem exkluzivní víceletou smlouvu, která se vztahuje na autogramy a další memorabilie. Stal se tak tak vůbec prvním britským sportovcem, který spolupracuje s divizí autogramů a memorabilií společnosti Fanatics. Zároveň je to i pro Kanea první podobná smlouva v kariéře.

Fanatics se stane výhradním distributorem anglického reprezentanta pro všechny jeho autogramy a sběratelské předměty, včetně použitých předmětů z jeho klubové a mezinárodní kariéry.

"Je mi ctí, že se mohu připojit k jejich seznamu prvotřídních sportovců napříč všemi sporty, včetně NFL, která mě neuvěřitelně baví," poznamenal Kane.

Kane, jeden z nejlepších útočníků Premier League, je držitelem několika ocenění, za všechny jmenujme alespoň čtyři "Golden Boots" (pozn. red.: v překladu zlaté kopačky) v Premier League a na mistrovství světa 2018, titul Hráč roku podle fanoušků PFA, nejvíce gólů vstřelených za jeden klub Premier League, nejvíce ocenění Hráč měsíce v Premier League a nejlepší střelec Premier League při venkovních utkáních.

"Harry Kane je již deset let jedním z nejikoničtějších hráčů anglického fotbalu a jsme rádi, že ho můžeme přivítat jako vůbec prvního britského sportovce v týmu Fanatics," prohlásil Victor Shaffer, výkonný viceprezident společnosti Fanatics.