Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

První aukce puků z této sezóny NHL: Bedard, Crosby i McDavid

08.12.2023

Na seznamu prvních "gólových puků" sezóny 2023-24 NHL, které jsou právě v aukci, nechybí nejlepší nováčci ligy i některé superhvězdy zvučných jmen.

Společnost MeiGray Auctions, která má smlouvy se šesti týmy NHL na prodej různých předmětů použitých při zápasech, aktuálně nabízí 58 puků ze zápasů odehraných během několika prvních týdnů sezóny.

Aukční položka číslo jedna je první puk Connora Bedarda, který se dostal na trh. Jde o kousek, kterým vstřelil 22. listopadu při prohře s Columbusem Blue Jackets svůj desátý gól. Osmnáctiletá jednička draftu má na svém kontě zatím 11 gólů ve 24 zápasech za Chicago Blackhawks.

V aukci jsou zastoupeny i dva kousky Sidneyho Crosbyho, které pocházejí z utkání proti Washingtonu Capitals 13. října - nabízeny jsou puky z jeho 551. a 552. branky v kariéře. Ve stejném zápase vstřelil Jevgenij Malkin svůj první gól v sezóně, celkově 472. v kariéře a i tento puk je uveden v nabídce.

K mání je také puk z 305. gólu Connora McDavida v kariéře, druhého v sezoně. McDavid skóroval 17. října při výhře 6:1 nad Nashvillem.

Cena každého z 58 puků začala na 50 dolarech, aukce probíhá do 21. prosince na stránkách MeiGrayAuctions.com