Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

Šťastné a Kartičkové...

24.12.2023

Milí čtenáři, sběratelé, kamarádi, na našem webu nebývá zvykem zveřejňovat redakční zprávy...vlastně...tahle je úplně první za více než rok existence E-magazínu. Tak se to pokusím vzít v rychlosti. :-)

Všichni jste jistě zaznamenali úpravu úvodní stránky (při zobrazení na PC), která nyní obsahuje více informací a je živější, než předchozí strohý výpis nejnovějších článků. Snažím se ale oživit celý web.

Kromě zveřejňování novinek a článků jsem chtěl webu dát nějakou další "přidanou hodnotu" a první výsledek se již začíná rýsovat, přesvědčit se můžete kliknutím na rubriku CHECKLISTY NHL. Nově u nás budete nacházet informace o všech sériích NHL, které vycházejí. Náhledy karet, plnění, info o sériích a kompletní checklisty, to vše na jednom místě. Nové produkty, které zatím checklist nemají zveřejněný, budou označované jako "preview" a je u nich alespoň ostatní již dostupné info. Navíc v rubrice naleznete vše podstatné o sériích již od roku 1910, tedy od úplných kořenů našeho hobby! Na této sekci momentálně usilovně pracujeme a během několika dní by měla být dokončená. Pevně věříme, že se díky tomu stane šikovným pomocníkem českých sběratelů, kteří si díky ní budou moci hledat informace od setů z minulého století až po nejnovější produkty.

To není ale vše, snažím se maximálně využít volný čas, který se mi na konci roku naskytl - což je opravdu neobvyklá situace :-) - a tak mám v hlavě připravenou další databázi, která se na tento web bude hodit a jistě potěší všechny návštěvníky. Realizovat ji začnu hned po dokončení checklistů, nechte se tedy překvapit, do konce roku by mělo být obojí hotové. 

Vše se ovšem týká NHL, stejně jako nadpoloviční většina článků v E-magazínu vydávaných. Důvod je prostý, NHL je můj koníček a věnuji se jí pochopitelně nejvíce, protože mě baví. Snažím se zveřejňovat i novinky z dalších odvětví sběratelského hobby- baseball, fotbal, basketbal, aukce v zámoří,... ale časově toho již o mnoho více stačit nelze. Nezvládáme například vůbec pokrýt naši domácí ligu- hokejovou ani fotbalovou, přestože by se jistě dalo zveřejňovat spoustu zajímavých novinek i o těchto kartičkách. To samé platí o Slovensku, ze kterého máme hodně čtenářů, ale o jejich kartách psát nestíhám. Proto bychom uvítali, kdyby se třeba našli sběratelé, co by měli zájem občas něco sepsat a doplňovat tak tento web o další obsah.

Nápadů na další rozšiřování E-magazínu různými směry mám spoustu, uvidíme tedy, co nám v blízké budoucnosti dovolí realizovat čas. 

A co říci závěrem? Určitě by mělo přijít nějaké poděkování, jak se přece sluší a patří... tak to nebudu prodlužovat a jdeme na to :-)

Děkuji vám všem, co čtete tyto řádky, protože to znamená, že na web chodíte a snad vám dělá jeho existence i trochu radost, což následně dělá radost i mně. :-) (PS: návštěvnost se v poslední době docela zvedá) 

Děkuji všem, co sledují videa na YouTube, komentují je, píšou do chatu při živých přenosech- jste fajn lidi a důkaz, že praví sběratelé ještě nevymřeli. :-)

A hlavně děkuji ženě a dětem, že mně občas nechají prostor něco vytvořit a zároveň mi trpí časově náročný koníček. Stále jste no. 1 :-)

Krásné svátky všem a do příštího roku vkročte tou správnou nohou! (nebo kartou?)