Chcete u nás publikovat? Kontaktujte nás

ČLÁNKY, PŘÍBĚHY

V této kategorii jsou zveřejňovány různé zajímavé články, které souvisí se sběratelskými kartami či sportem obecně. Také mají často širší záběr a jsou určeny pro všechny zvědavé čtenáře.


Inspiroval několik generací obránců, změnil způsob hry a ukázal fanouškům NHL úžasný a jedinečný soubor dovedností. Vedle Wayna Gretzkyho a současné superstar Connora McDavida jsou hokejové karty Bobbyho Orra jedny z nejoblíbenějších v tomto sportu.

Další sezóna NHL již je v plném proudu a s ní i sbírání hokejových kartiček. Zmírnění pandemie a následný příliv nových karet v posledních měsících by měly pomoci společnosti Upper Deck vrátit se zpět do plánu termínů, co se týče vydávání karet na sezonu 2022-23.

Během podzimu budou opět v prodeji kartičky Tim Hortons Hockey. Tato každoroční série již několik let zahajuje sběratelskou sezónu NHL. Balíčky po třech kartách jsou k dostání za 99 centů s nápojem nebo za 1,99 dolaru za balíček samostatně. Každé balení obsahujě dvě základní karty a dále červenou variantu nebo insert.

Právě těchto dnech před 50 lety proběhlo mezi Kanadou a Sovětským svazem celkem 8 vzájemných utkání, které se právem označují jako "Série století" (v angličtině Summit Series). V nejbližších dnech se tomuto tématu chceme věnovat, na víkend chystáme také další díl Kartotéky, ve kterém si mimo jiné otevřeme několik boxů věnovaných tomuto tématu a...

Pravděpodobně jste již slyšeli o kartičce mladého Patricka Kanea (Pinnacle 94/95- Sylvain Turgeon). Malé dítě zachycené na tribuně v pozadí, pozorně sledující své idoly, se v budoucnu stalo hvězdou NHL. Příběh basketbalové karty, kterou před nedávnem vytáhl z balíčku jeden zákazník naší kamenné prodejny, je však mnohem děsivější. Ani jsme netušili,...

Náš obchod je zaměřen především na NHL z jednoho prostého důvodu- při vší úctě k evropským soutěžím nebo mistrovstvím světa či jiným turnajům, žádný z nich se jí nedokáže vyrovnat v kvalitě, tradici, historii a zkrátka nás fascinuje již od 90. let, kdy jsme se začali věnovat i sběratelským kartám.